Rafturi fructe si legume

Aceste rafturi sunt solutia ideala de expunere a produselor vegetale proaspete in magazine si supermarketuri. Rafturile pentru legume si fructe au la baza structura metalica vopsita in camp electrostatic completate de un numar larg de accesorii pentru o eleganta aparte si un design deosebit. Rafturile pentru legume si fructe modulare asigura realizarea tronsoanelor de orice dimensiune si sunt disponibile in mai multe variante ca aspect, functionalitate si gama cromatica. Viziteaza site-ul nostru: https://handlerkraft.md/ Mobilier Comercial: https://handlerkraft.md/product-category/mobilier-comercial/ Rafturi de Patiserie https://handlerkraft.md/product-category/rafturi-comerciale/rafturi-de-patiserie/ Rafturi pentru fructe si legume https://handlerkraft.md/product-category/rafturi-comerciale/rafturi-fructe-si-legume/ Rafturi Specializate https://handlerkraft.md/product-category/rafturi-comerciale/rafturi-specializate/ Rafturi Cash & Carry https://handlerkraft.md/product-category/rafturi-integrate/ Rafturi Depozitare: https://handlerkraft.md/product-category/rafturi-depozitare/ Transpalete Electrice cu Catarg: https://handlerkraft.md/transpalete-electrice-cu-catarg/ Transpalete Electrice: https://handlerkraft.md/transpalete-electrice/ Transpalete Manuale/Hydraulice cu Catarg: https://handlerkraft.md/product-category/transpalete/hydraulice-cu-catarg/ Transpalete Manuale/Hydraulice: https://handlerkraft.md/product-category/transpalete/hydraulice-rohle/ Stivuitoare Electrice Noi: https://handlerkraft.md/stivuitoare-electrice-noi/ Stivuitoare Diesel si GPL Noi: https://handlerkraft.md/stivuitoare-diesel-si-gpl-noi/ Stivuitoare Second Hand: https://handlerkraft.md/product-category/stivuitoare-second-hand/

Основные характеристики

  • Тип Торговое, магазинное
отправлено