Anunțul este expirat, șters sau ascuns de către utilizator.

Vezi gama noastră variată de cadre de pat și paturi pentru dormitor, cu design scandinav, din lemn m

24 feb. 2020, 14:34
Vând
55 (astăzi 1)
Pat Emilia 1600mm(2 persoane) - https://www.netmarket.md/ro/item/58680/pat-emilia-1600mm2-persoane Pat Emilia 1600mm(2 persoane) - https://www.netmarket.md/ro/item/58679/pat-emilia-1600mm2-persoane Pat Elegant 1600mm(2 persoane) - https://www.netmarket.md/ro/item/58676/pat-elegant-1600mm2-persoane Pat Dallas - https://www.netmarket.md/ro/item/58673/pat-dallas Pat Cruise 1600mm(2 persoane) https://www.netmarket.md/ro/item/58672/pat-cruise-1600mm2-persoane Pat Futura 1600mm(Carcas,cu mecanism) - https://www.netmarket.md/ro/item/58662/pat-futura-1600mmcarcas-cu-mecanism Pat Futura 1600mm(Carcas,cu mecanism) - https://www.netmarket.md/ro/item/58660/pat-futura-1600mmcarcas-cu-mecanism Pat Flora 1600mm(Carcas+Speteaza moale,cu mecanism) - https://www.netmarket.md/ro/item/58659/pat-flora-1600mmcarcas-speteaza-moale-cu-mecanism Pat Flora 1600mm(Carcas+Speteaza tare,cu mecanism) - https://www.netmarket.md/ro/item/58657/pat-flora-1600mmcarcas-speteaza-tare-cu-mecanism Pat Boghema 1600mm(Carcasa,fara mecanism) - https://www.netmarket.md/ro/item/58654/pat-boghema-1600mmcarcasa-fara-mecanism La efectuarea comenzii vă rugăm să precizați caracteristicile, aspectul și complectația la operatorul netmarket.md!!! RASPUND LA APELURI PINA LA 22:00

Caracteristici principale

  • Tip altele