Dormitor Simex Plus Ana (Nuc) calitate superioara!

Bigshop
3,0
14 mai 2020, 10:58
Vând
2 872 (astăzi 6)
abonare
reclamațiе
www.bigshop.md Setul de dormitor include urmatoarele elemente: 1. Pat 180 (fara saltea) 2. Noptiere (2 buc) 3. Dulap 5D Material carcasa: lemn masiv Material tabliera: lemn masiv Culoare: nuc Tara producatoare: Romania Detalii produs >>>> https://bigshop.md/ro/product/simex-plus-ana-nuc-p49416 Mai multe modele gasesti aici >>>> https://bigshop.md/ro/dormitoare-700-c700 Te asteptam si in oficiul nostru, chiar azi!!! Адрес/Adresa noastra: str. Visterniceni 42 Гарантия/Garantie Доставка бесплатно / Livrare GRATIS bigshop.md@gmail.com P.S. Preturile se pot modifica putin (mai mici sau mai mari) in dependenta de cursul valutar a zilei curente. Pretul exact pe www.bigshop.md P.S. Цены могут меняться (подняться или снизиться) в зависимости от текущего курса. Уточняйте цену на сайте www.bigshop.md Dormitor Ambianta Bravo (Wenge)- https://bigshop.md/ro/product/ambianta-bravo-wenge-p6274 Dormitor Sokme Scarlet A- https://bigshop.md/ro/product/cokme-scarlet-a-p17512 Dormitor Sokme Nicole 5D (mesteacan)- https://bigshop.md/ro/product/cokme-nicole-5d-mesteacan-p17139 Dormitor CM 3613L216- https://bigshop.md/ro/product/cm-3613l216-p2868 Dormitor SV-Mebel Vega- https://bigshop.md/ro/product/sv-mebel-vega-16306-p16306 Dormitor SV-Mebel Edem 5 Wenge- https://bigshop.md/ro/product/sv-mebel-edem-5-p16310 Dormitor Sokme Venera Lux A- https://bigshop.md/ro/product/cokme-venera-lux-a-p17524 Dormitor Sokme Nicoli 4D (mesteacan)- https://bigshop.md/ro/product/cokme-nicoli-4d-mesteacan-p17138 Dormitor Ambianta Fenix (Gri)- https://bigshop.md/ro/product/ambianta-fenix-gri-p37116 Dormitor Ambianta RIO (Wenge)- https://bigshop.md/ro/product/ambianta-rio-wenge-p6927 Dormitor Ambianta Clasic (Cremona)- https://bigshop.md/ro/product/ambianta-clasic-cremona-7918-p7918 Dormitor Ambianta Inter (Bardolino)- https://bigshop.md/ro/product/ambianta-inter-bardolino-14623-p14623 Dormitor Ambianta RIO (Paltin)- https://bigshop.md/ro/product/ambianta-rio-paltin-p8888 Dormitor SV-Mebel Laguna 2- https://bigshop.md/ro/product/sv-mebel-laguna-2-p15895 Dormitor Ambianta Inter 2 (Bardolino)- https://bigshop.md/ro/product/ambianta-inter-2-bardolino-p3484 Dormitor Ambianta RIO (ALB)- https://bigshop.md/ro/product/ambianta-rio-alb-p6936 Dormitor SV-Mebel Gamma 20 2 Wenge- https://bigshop.md/ro/product/sv-mebel-gamma-20-2-wenge-p77739 Dormitor SV-Mebel Gamma 20 2 Sandal- https://bigshop.md/ro/product/sv-mebel-gamma-20-2-sandal-p77738 Dormitor SV-Mebel Gamma 20 1 Wenge- https://bigshop.md/ro/product/sv-mebel-gamma-20-1-wenge-p77737 Dormitor SV-Mebel Edem 2 (1630)- https://bigshop.md/ro/product/sv-mebel-edem-2-1630-76562-p76562 Dormitor Fadome Carmen 2- https://bigshop.md/ro/product/fadome-carmen-2-p74427 Dormitor Linia White 2- https://bigshop.md/ro/product/linia-white-2-p72476 Dormitor Linia White 1- https://bigshop.md/ro/product/linia-white-1-p72466 Dormitor Astrid-mebel Printesa B- https://bigshop.md/ro/product/astrid-mebel-printesa-b-p72385 Dormitor Astrid-mebel Marsel 3A- https://bigshop.md/ro/product/astrid-mebel-marsel-3a-p72157 Dormitor Astrid-mebel Marsel 3- https://bigshop.md/ro/product/astrid-mebel-marsel-3-p72156 Dormitor Neman Leonardo- https://bigshop.md/ro/product/neman-leonardo-p71947 Dormitor Neman Madison 2- https://bigshop.md/ro/product/neman-madison-2-p71746 Dormitor Neman Madison- https://bigshop.md/ro/product/neman-madison-p71736 Dormitor Neman Laura 1 (Visina Marbella/Crem Lucios)- https://bigshop.md/ro/product/neman-laura-1-visina-marbella-crem-lucios-p71712 Dormitor Neman Laura (Heban/Crem Lucios)- https://bigshop.md/ro/product/neman-laura-heban-crem-lucios-p71708 dormitoare, dormitoare in Chisinau, dormitoare in Moldova, dormitoare in credit, mobvaro, paturi din lemn natural, pat cu garantie, pat cu mecanizm de ridicare, paturi livrare gratis, paturi md, mobila md, magazin de mobila спальни, спальни в Кишиневе, спальни в Молдове, спальни в кредит, купить дешевые кровати, кровати амбианца, мобвара, кровати из натурального дерева, гарантия, бесплатная доставка, высокое качество

Caracteristici principale

  • Tip Seturi dormitor
trimisă